![Image: Χριστουγεννιάτικη Γιορτή στο 4ο Δημοτικό Σχολείο Ιεράπετρας την Κυριακή 18 Δεκέμβρη](/content/images/promo.jpg?w=548)
Από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 4ου δημοτικού με χειροτεχνίες, μουσική, κατασκευές, παιχνίδι, κεράσματα, δώρα, εκπλήξεις
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 4ου δημοτικού Σχολείου Ιεράπετρας σας προσκαλεί με ιδιαίτερη χαρά στην Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση πού διοργανώνει την ερχόμενη Κυριακή 18/12/2022, στις 11 το πρωί στον προαύλιο χώρο του σχολείου.Χειροτεχνίες, μουσική, κατασκευές, παιχνίδι, κεράσματα, δώρα, εκπλήξεις και φυσικά ο Άγιος Βασίλης σας περιμένουν να περάσουμε όλοι μαζί μια αξέχαστη γιορτή.
Σας περιμένουμε όλους.
-Δωρεάν είσοδος
-Μέρος των εσόδων από τις δράσεις θα διατεθούν για τις ανάγκες του Γηροκομείου Ιεράπετρας
ΔΣ 4ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
![hxonews](/content/images/%CE%A7%CE%A1%CE%99%CE%A3%CE%A4%CE%9F%CE%A5%CE%93%CE%95%CE%9D%CE%9D%CE%99%CE%91%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%97%20%CE%93%CE%99%CE%9F%CE%A1%CE%A4%CE%97%20ds.jpg?w=320)