Ο «Ιστός» Ιεράπετρας ετοιμάζεται για τη νέα θεατρική χρονιά – Συνάντηση τη Δευτέρα 28 Νοεμβρίου
![Image: Ο «Ιστός» Ιεράπετρας ετοιμάζεται για τη νέα θεατρική χρονιά – Συνάντηση τη Δευτέρα 28 Νοεμβρίου](/content/images/15050204_1136069109846945_1639041959_n%20(1)1479291612.jpg?w=548)
Ανοιχτό κάλεσμα για συμμετοχή στη θεατρική ομάδα
Η Θεατρική Ομάδα Ιεράπετρας του συλλόγου αλληλεγγύης και κοινωνικής οικονομίας ΙΣΤΟΣ μετά την παράσταση , Ανάμεσα στον Έρωτα και την Αγάπη, σε συρραφή σκηνοθεσία Αλέξανδρου Μαχαιρά , καλεί όλους όσοι θέλουν να συμμετάσχουν στη νέα της θεατρική χρονιά τη Δευτέρα 28 Νοεμβρίου στις 8.00 μ.μ. στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του ΕΠΑΛ ( παραλιακό σχολικό συγκρότημα ). Η συμμετοχή στη θεατρική ομάδα είναι δωρεάν και δεν απαιτείται κάποια προηγούμενη θεατρική εμπειρία. Τηλ. Επικοινωνίας 6981 805487