![Image: Oι μαθητές που αρίστευσαν στο 1ο Γυμνάσιο Ιεράπετρας](/content/images/1o-gimnasio-esoteriko.jpg?w=548)
Ο Δ/ντής και ο σύλλογος του 1ου Γυμνασίου Ιεράπετρας συγχαίρει τους μαθητές του σχολείου
Ο Δ/ντής και ο σύλλογος του 1ου Γυμνασίου Ιεράπετρας συγχαίρει τους μαθητές του σχολείου μας που αρίστευσαν κατά το σχολικό έτος 2019-2020. Συνάμα συγχαίρει όλους τους μαθητές του σχολείου που μέσα από τις δύσκολες συνθήκες που περάσαμε τελευταία, ανταποκρίθηκαν στις απαιτήσεις του σχολείου. Επίσης να τους υπενθυμίσουμε ότι σημασία και αξία έχει η προσπάθεια και πως μέσα από αυτήν να γίνουμε όλοι μας καλύτεροι άνθρωποι.
Ο Δ/ΝΤΗΣ
ΠΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΠΕ03
![hxonews](/content/images/905837477-1.png?w=320)
![hxonews](/content/images/1915089054-2.jpg?w=320)
![hxonews](/content/images/156042224-3.jpg?w=320)