O αντιδήμαρχος Αγροτικής Ανάπτυξης στην ΓΣ του Συνδέσμου Ελαιοκομικών Δήμων Κρήτης
![Image: O αντιδήμαρχος Αγροτικής Ανάπτυξης στην ΓΣ του Συνδέσμου Ελαιοκομικών Δήμων Κρήτης](/content/images/nextar%20papadakis.jpg?w=548)
Δείτε αναλυτικά
Πραγματοποιήθηκε στις 26 Μαρτίου η Ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση του Συνδέσμου Ελαιοκομικών Δήμων Κρήτης κατά την οποία έγινε απολογισμός δραστηριοτήτων και διαχείρισης ετών 2019-23. Έγιναν ακόμη εισηγήσεις και συζήτηση για τα κύρια θέματα της επικαιρότητας όπως τις εξελίξεις στην παραγωγή, τις τιμές, την ΚΑΠ, τη Δακοκτονία κ.α. Ακολούθησε η διενέργεια εκλογών για ανάδειξη και κατανομή αρμοδιοτήτων νέου Διοικητικού Συμβουλίου.
![hxonews](/content/images/%CE%9D%CE%95%CE%9A%CE%A4%CE%91%CE%A1%CE%99%CE%9F%CE%A3%20%CE%A0%CE%91%CE%A0%CE%91%CE%94%CE%91%CE%9A%CE%97%CE%A3%20%CE%A3%CE%95%CE%94%CE%97%CE%9A.jpg?w=320)
Το Δήμο Ιεράπετρας εκπροσώπησε ο αντιδήμαρχος Αγροτικής Ανάπτυξης κ. Νεκτάριος Παπαδάκης.