![Image: Διακοπή νερού στο Κάτω Χωριό την Πέμπτη](/content/images/%CE%9A%CE%AC%CF%84%CF%89%20%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%B9%CF%8C%201.jpg?w=548)
Λόγω προγραμματισμένων εργασιών συντήρησης στη δεξαμενή ύδρευσης
Η Υπηρεσία Ύδρευσης Άρδευσης Αποχέτευσης (ΔΥΑΑ) του Δήμου Ιεράπετρας σας ενημερώνει ότι , λόγω προγραμματισμένων εργασιών συντήρησης στη δεξαμενή ύδρευσης του Κάτω Χωριού, θα υπάρξει διακοπή υδροδότησης μέχρι το πέρας των εργασιών, εντός της ημέρας Πέμπτης 03/06/21.
Παρακαλούνται οι πολίτες να μην κάνουν αλόγιστη χρήση του νερού.
Ο Αντιδήμαρχος
Μαστοράκης Πέτρος